Ekpur

Zlecenia transportowe

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które pomoże wycenić Twoją przesyłkę zupełnie za darmo! Świadczone przez nas usługi zleceń transportowych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego serwisu bez konieczności rejestrowania się czy podawania danych osobowych. Co więcej, oprócz wycenienia, umożliwiamy także nadanie przesyłki paletowej, które jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Dzięki nam nie musisz korzystać z giełdy transportowej, wymagającej założenia konta internetowego. Serwis Ekpur proponuje natychmiastową i darmową wycenę ładunku bez rejestracji!

Wszystko, co musisz wiedzieć o zleceniu transportowym

Jest to oferta przeznaczona dla osób prywatnych oraz firm szukających transportu, który przewiezie ich ładunek w określonym terminie i dostarczy go we wskazane miejsce. Możemy zapewnić, że korzystając z naszych usług, towar dotrze w błyskawicznym tempie. Co bardzo istotne, w naszym serwisie każdy może nadać oraz wycenić przesyłkę paletową całkowicie bezpłatnie.

Od zleceń na giełdach przewozowych różnimy się przede wszystkim tym, że u nas nie musisz zakładać konta ani podawać danych osobowych. Ponadto możesz sporo zaoszczędzić, gdyż wycena oraz nadanie przesyłki paletowej jest zupełnie darmowe. Zainteresowane zleceniami transportowymi firmy oraz osoby prywatne zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego serwisu.

Szybkie i darmowe zlecenia transportowe

Zapewniamy, że nasz serwis jest darmowy i nie są pobierane na nim żadne prowizje oraz opłaty rejestracyjne, gdyż nie wymagamy zakładania konta internetowego. U nas nie musisz również podawać swojego imienia, nazwiska czy numeru PESEL, dzięki czemu chronione są Twoje wrażliwe dane osobowe. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje bezpieczny przewóz ładunku w ekspresowym tempie oraz wycenę i nadanie przesyłki zupełnie bezpłatnie. Zlecenia transportowe to oferta dla każdego, kto szuka transportu. Z serwisu Ekpur mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.