Ekpur

Transport paletowy krajowy

Masz firmę lub jesteś osobą prywatną i chcesz wysłać duży przedmiot? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie interesującą ofertę. Obejmuje ona przesyłki paletowe krajowe, które możesz nadawać w każdej chwili bez umowy. Jako sprawdzony partner biznesowy zajmiemy się zorganizowaniem transportu. Wystarczy, że złożysz swoje zlecenie online, a my dopilnujemy, by ładunek trafił pod właściwy adres. Przekonaj się, że wysyłka z Ekpur to świetny pomysł!

Wysyłka palet – o czym warto wiedzieć?

Na początek zadbaj o należyte opakowanie dla rzeczy, które chcesz przekazać kurierowi. Chodzi tu przede wszystkim o zabezpieczenie przedmiotów przed uszkodzeniem. Do tego przyda Ci się folia bąbelkowa, stretch oraz taśma klejąca i transportowa. Zauważ, że z nami możliwa jest wysyłka palet o maksymalnych wymiarach:
  • 4 m długości,
  • 2,2 m szerokości,
  • 2,2 m wysokości.
Całkowita dopuszczalna waga przesyłki wynosi 1200 kg. Obsługiwany przez nas transport paletowy krajowy wyklucza przewóz niektórych towarów. Należą do nich wyroby ze szkła np. okna, alkohol czy też produkty łatwopalne ciekłe, stałe oraz gazowe. Zauważ, że proponowana przez nas wysyłka gabarytowa dostępna jest na terenie całej Polski. Wystarczy złożyć zlecenie!

Przesyłki paletowe krajowe za pobraniem i z ubezpieczeniem

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy pakiet usług dodatkowych. Z Ekpur możesz nadawać przesyłki krajowe z opcją:
  • telefonicznego awizo,
  • ustalenia terminu dostawy palety,
  • powiadomienia odbiorcy o planowanej godzinie doręczenia,
  • ubezpieczenia,
  • COD, czyli za pobraniem.
Jeśli zainteresowały Cię uzupełniające warianty związane z wysyłką palet, to wystarczy, że zaznaczysz je w formularzu. Każda z tych pozycji jest osobno wyceniana i wliczana do opłaty za transport paletowy. Pamiętaj, że koszt ubezpieczenia przesyłek zależy od kilku czynników, m.in. od rodzaju i wartości towaru.

Transport paletowy krajowy – zamów go w Ekpur

Pracujemy dla Ciebie i staramy się dostarczać Ci usługi najwyższej jakości. Dlatego współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi, które dbają o dobro klientów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nadana u nas przesyłka paletowa krajowa zostanie doręczona terminowo i z troską o jej bezpieczeństwo. Dlatego śmiało możesz zamówić wysyłkę palety np. z pralką, kartonami książek czy też z oponami do samochodu lub motoru. Co najważniejsze, współpracując z Ekpur, zyskujesz czas i oszczędności. Zastanawiasz się, ile będzie kosztował krajowy transport paletowy? Wprowadź dane na stronie i przekonaj się, że skorzystanie z naszych usług to świetna okazja!