Ekpur

Transport paletowy międzynarodowy

Jesteśmy doświadczoną firmą z siedzibą w Dobrym Mieście w woj. warmińsko-mazurskim, która prężnie działa w branży logistycznej. Z nami szybko i łatwo nadasz duże przesyłki do dowolnego miejsca na terenie Unii Europejskiej. Wystarczy, że podasz kraj wysyłki i docelowy oraz pozostałe parametry, a my zajmiemy się resztą. Zorganizujemy dla Ciebie międzynarodowy transport paletowy na najwyższym poziomie. Dbamy o terminową dostawę i o bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Dowiedz się więcej!

Import i eksport palet z Ekpur

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych. Oznacza to, że każdy może zamówić międzynarodową usługę. Dlatego, jeśli planujesz nadać przesyłkę wielkogabarytową, to zacznij od jej przygotowania. Chodzi o to, by spełniała ona wymogi stawiane przez przewoźników. Zatem od czego zacząć? Wykonaj następujące czynności:
  • zapakuj artykuły tak, żeby zawartość przesyłki była należycie zabezpieczona,
  • pamiętaj, że import i eksport nie obejmuje pewnych rodzajów ładunku np. substancji łatwopalnych,
  • zmierz i zważ przesyłkę,
  • wyślij zapytanie o transport międzynarodowy do Ekpur.
Gotową wycenę otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail. Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją wiadomość!

Transport paletowy międzynarodowy – jak przygotować paletę?

Z tym pytaniem spotykamy się bardzo często i dlatego przygotowaliśmy kilka cennych porad. Mamy nadzieję, że rozwieją one Twoje wątpliwości i dzięki nim przygotujesz przesyłkę idealną. Po pierwsze, zauważ, że międzynarodowy import i eksport wymaga odpowiedniej dokumentacji. Po drugie, wybierz odpowiednie opakowanie zewnętrzne np. folię typu stretch, taśmy materiałowe z klamrami lub innego rodzaju zabezpieczenia. Mają one za zadanie chronić zawartość przed uszkodzeniem i zsunięciem się w czasie transportu. Nie zapominaj, że ładunek nie może wystawać poza obrys palety. Po trzecie – transport paletowy międzynarodowy może być objęty dodatkowym ubezpieczeniem – Cargo. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, to skontaktuj się z Ekpur w Dobrym Mieście.

Dlaczego warto z nami importować i eksportować palety?

Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na nasze usługi:
  • współpracujemy z wieloma firmami transportowymi
  • działającymi w UE i na całym świecie
  • wiemy, że w naszej branży liczy się zaufanie, dlatego dbamy o to, by każdy klient wiedział, że może zawsze polegać na Ekpur,
  • jesteśmy elastyczni i staramy się wspierać krajowych przedsiębiorców.
  • .
Wybierz międzynarodowy transport paletowy, który powstał z myślą o potrzebach współczesnych firm i osób prywatnych. Zapraszamy do skorzystania z aktualnej oferty jeszcze dziś.